فرش های ماشینی زیبا و جدید 1200 شانه دارای تراکم 3600 در بافتشان هستند و همین امر در ظرافت و کیفیت بالایشان موثر است. قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 در این مجموعه قابل مشاهده می باشد

هم اکنون فرش های 1200 شانه جدیدترین محصولات تولیدی کشور هستند که تولیدشان توسط شرکت های مختلف در حال افزایش است. این فرش ها نسبت به 700 شانه ها دارای طول خاب کوتاه تر و شانه و تراکم بالاتری هستند و به همین علت ممکن است نرمی آن کمتر باشد، زیرا با فشرده تر شدن، طبیعتا فرش حالتی سفت تر به خود می گیرد که طبیعاتا قیمت فرش 1200 شانه کاشان به نسبت سایر فرش های ماشینی بیشتر می باشد.

طرح هایی که برای بافت این محصولات استفاده می شود همگی جدید و به روز هستند و طراحان شرکت های برتر کشور در تلاش هستند، بهترین و زیباترین طرح های ممکن را برای بافت تهیه نمایند و به فروش بهتر کارخانه ها کمک کنند. این مرکز کلکسیونی از برترین های کشور را گردآوری نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

سایت فرش 1200 شانه ماشینی کاشان

فرش های 1200 شانه ماشینی جدید، زیبا و با کیفیت هستند و استفاده از نخ اکرولیک مرغوب موجب بالا رفتن دوام و البته قیمتشان شده است که در این سایت به صورت مستقیم از کاشان برای مشتریان عرضه می شوند.

خرید مستقیم هر محصول از شرکت تولید کننده آن موجب کاهش قیمت برای مشتری می شود. به همین علت بسیاری از خریداران از مناطق مختلف کشور برای خرید مستقیم فرش از کاشان به این شهر سفر می کنند. همین امر هم برای افراد هزینه بر بوده و نیاز به صرف زمان زیادی نیز می باشد. علاوه بر آن اطلاع نداشتن از موجودی محصولات شرکت ها در بسیاری از موارد می تواند باعث شود که خریدار، فرش دلخواه خود را به این صورت نتواند تهیه کند. قیمت فرش 1200 شانه پرسان پارس بسیار مناسب بوده و با فراهم شدن امکان خرید اینترنتی فرش 1200 شانه، موجبات تسهیلات شما فراهم شده است.

این مجموعه در راستای دسترسی راحت خریداران به انواع فرش، فروش مستقیم این محصولات را از کارخانه به مصرف کننده ها انجام می دهد. طرح های جدید و به روز و همچنین قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 در گالری مجموعه نمایش داده می شود.

برچسب ها : فرش 1200 شانه ، قیمت فرش 1200 شانه ، فرش 1200 شانه تراکم 3600 ، فرش ماشینی 1200 شانه ، قیمت فرش ماشینی ،
+ |
نوشته شده توسط Rezaei در دوشنبه 15 بهمن 1397

طرح افشان را می توان موفق ترین طرح در بین نقشه های تولیدی فرش ماشینی دانست که در اشکال فرش 700 شانه افشان، فرش گرد افشان، فرش بیضی افشان و ... تولید می شوند. وجود گل های هنرمندانه و ظریف و عدم وجود ترنج در نقشه فرش طرح افشان باعث خاص شدن این نوع فرش ماشینی شده است. فرش بیضی در ابعاد فرش مستطیلی قابل تولید می باشد همچنین فرش گرد بزرگ تا قطر 4 متر به صورت یکپارچه و در ابعاد بزرگ تر فرش گرد را به صورت دو نیم دایره تولید می کنند.

برچسب ها : فرش گرد ، فرش گرد بزرگ ، فرش بیضی ، فرش گرد افشان ، فرش بیضی افشان ، فرش گرد قیمت ، فرش گرد کاشان ، فرش دایره ،
+ |
نوشته شده توسط Rezaei در پنجشنبه 20 دی 1397

ایام نوروز فرصت مناسبی برای تغییر دکوراسیون در منزل و تعویض روحیه می باشد. فرش دایره ای که با ابعاد بزرگ در شهر کاشان تولید می شوند با استفاده از نخ اکریلیک 100 درصد هیت ست تولید می شوند که امروزه به عنوان مرغوب ترین الیاف در تولید فرش گرد بزرگ شناخته می شوند. فرش گرد و بیضی را بر اساس قطر فرش ماشینی تقسیم بندی می کنند که در ابعاد مختلفی تولید می شوند.

برچسب ها : فرش گرد ، فرش گرد بزرگ ، فرش دایره ای ، فرش گرد کاشان ، فرش بیضی ، فرش گرد و بیضی ،
+ |
نوشته شده توسط Rezaei در پنجشنبه 20 دی 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی